Yhteystiedot  ja aukioloajat

Valitse oma liikkeesi, niin voimme palvella sinua sivustolla paremmin.


Tiilenlyöjänkatu 7
30100 Forssa

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Tuomo Saunamäki

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 762

tuomo.saunamaki@toyotaautocenter.fi

Jaakko Ala-Nissilä

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

0207 810 757

jaakko.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Jukka Pigg

Paikallisjohtaja,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 755

jukka.pigg@toyotaautocenter.fi

Timo Kähäri

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

020 7810 758

timo.kahari@toyotaautocenter.fi

Jaakko Kylämarkula

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 778

jaakko.kylamarkula@toyotaautocenter.fi

Vaihtoautot


Tuomo Saunamäki

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 762

tuomo.saunamaki@toyotaautocenter.fi

Jaakko Ala-Nissilä

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

0207 810 757

jaakko.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Jukka Pigg

Paikallisjohtaja,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 755

jukka.pigg@toyotaautocenter.fi

Timo Kähäri

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

020 7810 758

timo.kahari@toyotaautocenter.fi

Jaakko Kylämarkula

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 778

jaakko.kylamarkula@toyotaautocenter.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Marko Lehtonen

Huoltopäällikkö,
Huolto

0207 810 771

marko.lehtonen@toyotaautocenter.fi

Sami Mynttinen

Huoltoneuvoja / Korikorjaamo,
Huolto / Korikorjaamo

0207 810 773

sami.mynttinen@toyotaautocenter.fi

Tapio Sundqvist

Korjaamopäällikkö,
Huolto

0207 810 772

tapio.sundqvist@toyotaautocenter.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Sami Mynttinen

Huoltoneuvoja / Korikorjaamo,
Huolto / Korikorjaamo

0207 810 773

sami.mynttinen@toyotaautocenter.fi

Varaosamyynti


Sami Virtanen

Varaosamyyja,
Varaosat

0207 810 777

sami.virtanen@toyotaautocenter.fi

Hallinto


,


Lamminperä 8
32200 Loimaa

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Juha Ala-Nissilä

Johtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot

040 8411234

0207 810 781

juha.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Mika Matarmaa

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

040 8442466

0207 810 782

mika.matarmaa@toyotaautocenter.fi

Kari Tarkkala

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

0500 799774

0207 810 783

kari.tarkkala@toyotaautocenter.fi

Vaihtoautot


Juha Ala-Nissilä

Johtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot

040 8411234

0207 810 781

juha.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Mika Matarmaa

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

040 8442466

0207 810 782

mika.matarmaa@toyotaautocenter.fi

Kari Tarkkala

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

0500 799774

0207 810 783

kari.tarkkala@toyotaautocenter.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Markus Mattila

Huolto ja varaosat,
Huolto / Varaosat

0207 810 787

markus.mattila@toyotaautocenter.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


,

Varaosamyynti


Markus Mattila

Huolto ja varaosat,
Huolto / Varaosat

0207 810 787

markus.mattila@toyotaautocenter.fi

Hallinto


,


Allastie 2
21200 Raisio

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Osmo Hynninen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 705

osmo.hynninen@toyotaautocenter.fi

Ville Ala-Nissilä

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

0207 810 716

ville.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Jani Sarvanto

Automyyjä AMT,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 718

jani.sarvanto@toyotaautocenter.fi

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

0207 810 717

jonas.haltsonen@toyotaautocenter.fi

Timo Lehtinen

Yritysautomyyjä AMT,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 707

timo.lehtinen@toyotaautocenter.fi

Tiitus Unhola

Myyntijohtaja,
Uudet autot

0207 810 788

tiitus.unhola@toyotaautocenter.fi

Janni Hyvönen

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 0207810706

janni.hyvonen@toyotaautocenter.fi

Eetu Hakala

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 0207810714

eetu.hakala@toyotaautocenter.fi

Tommy Juuma

Yritysautomyyjä,
Uudet autot

020 7810 710

tommy.juuma@toyotaautocenter.fi

Tiina Alakurtti

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207810709

tiina.alakurtti@toyotaautocenter.fi

Vaihtoautot


Osmo Hynninen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 705

osmo.hynninen@toyotaautocenter.fi

Ville Ala-Nissilä

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

0207 810 716

ville.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Jani Sarvanto

Automyyjä AMT,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 718

jani.sarvanto@toyotaautocenter.fi

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

0207 810 717

jonas.haltsonen@toyotaautocenter.fi

Timo Lehtinen

Yritysautomyyjä AMT,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 707

timo.lehtinen@toyotaautocenter.fi

Tommi Mäkelä

Automyyjä AMT,
Vaihtoautot

0207 810 704

tommi.makela@toyotaautocenter.fi

Janni Hyvönen

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 0207810706

janni.hyvonen@toyotaautocenter.fi

Eetu Hakala

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 0207810714

eetu.hakala@toyotaautocenter.fi

Tiina Alakurtti

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207810709

tiina.alakurtti@toyotaautocenter.fi

Yritysmyynti


Timo Lehtinen

Yritysautomyyjä AMT,
Uudet autot / Vaihtoautot

0207 810 707

timo.lehtinen@toyotaautocenter.fi

Tommy Juuma

Yritysautomyyjä,
Uudet autot

020 7810 710

tommy.juuma@toyotaautocenter.fi

Huolto ja korjaus


Jarmo Lahti

Jälkimarkkinointijohtaja,
Huolto

0207 810 727

jarmo.lahti@toyotaautocenter.fi

Olli Alakurtti

Huoltopäällikkö,
Huolto

0207 810 723

olli.alakurtti@toyotaautocenter.fi

Pasi Lahtinen

Huoltoneuvoja / Varaosat,
Huolto / Varaosat

0207 810 731

pasi.lahtinen@toyotaautocenter.fi

Henna Viitanen

Huoltoneuvoja,
Huolto

020 7810 722

henna.viitanen@toyotaautocenter.fi

Pikahuolto


Sami Nurminen

Huoltopäällikkö/Pikahuolto,
Pikahuolto

0207 810 737

sami.nurminen@toyotaautocenter.fi

Jussi Peltola

Pikahuolto,
Pikahuolto

0207 810 739

Ville Haahti

Pikahuolto,
Pikahuolto

0207810738

Sami Villman

Pikahuolto,
Pikahuolto

Mihail Kolonikin

Pikahuolto,
Pikahuolto

Korikorjaamo


Rainer Haavisto

Huoltopäällikkö /Korikorjaamo,
Korikorjaamo

0207 810 726

rainer.haavisto@toyotaautocenter.fi

Janne Lönnroth

Huoltoneuvoja / Korikorjaamo, Rent,
Korikorjaamo

0207 810 721

janne.lonnroth@toyotaautocenter.fi

Varaosamyynti


Vu Tran

Varaosat,
Varaosat

0207 810 734

vu.tran@toyotaautocenter.fi

Janne Heinonen

Varaosat,
Varaosat

0207 810 733

janne.heinonen@toyotaautocenter.fi

Ari Paananen

Varaosat,
Varaosat

0207 810 732

ari.paananen@toyotaautocenter.fi

Pasi Lahtinen

Huoltoneuvoja / Varaosat,
Huolto / Varaosat

0207 810 731

pasi.lahtinen@toyotaautocenter.fi

Hallinto


Satu Helin

Autosihteeri,
Hallinto

0207 810 747

etunimi.sukunimi@toyotaautocenter.fi

Anneli Raita

Autosihteeri,
Hallinto

0207 810 745

etunimi.sukunimi@toyotaautocenter.fi

Tiina Heinonen

Markkinointiassistentti,
Hallinto

0207810746

tiina.heinonen@toyotaautocenter.fi

Taru Kataja-aho

Infopiste,
Hallinto

0207 810 700

etunimi.sukunimi@toyotaautocenter.fi

Pauliine Tähti

Kirjanpitäjä,
Hallinto

0207810703

etunimi.sukunimi@toyotaautocenter.fi

Maria Ala-Nissilä

Markkinointiassistentti,
Hallinto

+358 0207810713

maria.ala-nissila@toyotaautocenter.fi