Yhteystiedot  ja aukioloajat

Valitse oma liikkeesi, niin voimme palvella sinua sivustolla paremmin.


Tiilenlyöjänkatu 7
30100 Forssa

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Tuomo Saunamäki

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810762

tuomo.saunamaki@toyotaautocenter.fi

Jaakko Ala-Nissilä

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358207810757

jaakko.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Jukka Pigg

Paikallisjohtaja,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810755

jukka.pigg@toyotaautocenter.fi

Timo Kähäri

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810758

timo.kahari@toyotaautocenter.fi

Jaakko Kylämarkula

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

jaakko.kylamarkula@toyotaautocenter.fi

Vaihtoautot


Tuomo Saunamäki

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810762

tuomo.saunamaki@toyotaautocenter.fi

Jaakko Ala-Nissilä

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358207810757

jaakko.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Jukka Pigg

Paikallisjohtaja,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810755

jukka.pigg@toyotaautocenter.fi

Timo Kähäri

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810758

timo.kahari@toyotaautocenter.fi

Jaakko Kylämarkula

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

jaakko.kylamarkula@toyotaautocenter.fi

Huolto ja korjaus


Marko Lehtonen

Huoltopäällikkö,
Huolto

+358207810771

marko.lehtonen@toyotaautocenter.fi

Sami Mynttinen

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358207810773

sami.mynttinen@toyotaautocenter.fi

Tapio Sundqvist

Korjaamopäällikkö,
Huolto

+358207810772

tapio.sundqvist@toyotaautocenter.fi

Varaosamyynti


Sami Virtanen

Varaosamyyja,
Varaosat

+358207810777

sami.virtanen@toyotaautocenter.fi


Lamminperä 8
32200 Loimaa

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Juha Ala-Nissilä

Johtaja,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810781

juha.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Mika Matarmaa

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810782

mika.matarmaa@toyotaautocenter.fi

Kari Tarkkala

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810783

kari.tarkkala@toyotaautocenter.fi

Vaihtoautot


Juha Ala-Nissilä

Johtaja,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810781

juha.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Mika Matarmaa

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810782

mika.matarmaa@toyotaautocenter.fi

Kari Tarkkala

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810783

kari.tarkkala@toyotaautocenter.fi

Huolto ja korjaus


Markus Mattila

Huolto ja varaosat,
Huolto / Varaosat

+358207810787

markus.mattila@toyotaautocenter.fi

Varaosamyynti


Markus Mattila

Huolto ja varaosat,
Huolto / Varaosat

+358207810787

markus.mattila@toyotaautocenter.fi


Allastie 2
21200 Raisio

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Osmo Hynninen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810705

osmo.hynninen@toyotaautocenter.fi

Ville Ala-Nissilä

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810716

ville.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Jani Sarvanto

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358207810718

jani.sarvanto@toyotaautocenter.fi

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810717

jonas.haltsonen@toyotaautocenter.fi

Timo Lehtinen

Yritysautomyyjä AMT,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810707

timo.lehtinen@toyotaautocenter.fi

Tiitus Unhola

Myyntijohtaja,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810788

tiitus.unhola@toyotaautocenter.fi

Sari Koistinen

Automyyjä AMT,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810709

sari.koistinen@toyotaautocenter.fi

Tommi Mäkelä

Automyyjä AMT,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358207810704

tommi.makela@toyotaautocenter.fi

Janni Hyvönen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

janni.hyvonen@toyotaautocenter.fi

Eetu Hakala

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

eetu.hakala@toyotaautocenter.fi

Vaihtoautot


Osmo Hynninen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810705

osmo.hynninen@toyotaautocenter.fi

Ville Ala-Nissilä

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810716

ville.ala-nissila@toyotaautocenter.fi

Jani Sarvanto

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358207810718

jani.sarvanto@toyotaautocenter.fi

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810717

jonas.haltsonen@toyotaautocenter.fi

Timo Lehtinen

Yritysautomyyjä AMT,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810707

timo.lehtinen@toyotaautocenter.fi

Tiitus Unhola

Myyntijohtaja,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810788

tiitus.unhola@toyotaautocenter.fi

Sari Koistinen

Automyyjä AMT,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810709

sari.koistinen@toyotaautocenter.fi

Tommi Mäkelä

Automyyjä AMT,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358207810704

tommi.makela@toyotaautocenter.fi

Janni Hyvönen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

janni.hyvonen@toyotaautocenter.fi

Eetu Hakala

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

eetu.hakala@toyotaautocenter.fi

Yritysmyynti


Timo Lehtinen

Yritysautomyyjä AMT,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358207810707

timo.lehtinen@toyotaautocenter.fi

Huolto ja korjaus


Jarmo Lahti

Jälkimarkkinointijohtaja,
Huolto

+358207810727

jarmo.lahti@toyotaautocenter.fi

Tiina Alakurtti

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358207810722

tiina.alakurtti@toyotaautocenter.fi

Rainer Haavisto

Huoltopäällikkö /Korikorjaamo,
Huolto / Korikorjaamo

+358207810726

rainer.haavisto@toyotaautocenter.fi

Olli Alakurtti

Huoltopäällikkö,
Huolto

+358207810723

olli.alakurtti@toyotaautocenter.fi

Pasi Lahtinen

Huoltoneuvoja / Varaosat,
Varaosat / Huolto

+358207810731

pasi.lahtinen@toyotaautocenter.fi

Pikahuolto


Sami Nurminen

Huoltopäällikkö/Pikahuolto,
Pikahuolto

+358207810737

sami.nurminen@toyotaautocenter.fi

Jussi Peltola

Pikahuolto,
Pikahuolto

+358207810739

Ville Haahti

Pikahuolto,
Pikahuolto

+358207810738

Sami Villman

Pikahuolto,
Pikahuolto

Mihail Kolonikin

Pikahuolto,
Pikahuolto

Korikorjaamo


Rainer Haavisto

Huoltopäällikkö /Korikorjaamo,
Huolto / Korikorjaamo

+358207810726

rainer.haavisto@toyotaautocenter.fi

Janne Lönnroth

Huoltoneuvoja / Korikorjaamo, Rent,
Korikorjaamo

+358207810721

janne.lonnroth@toyotaautocenter.fi

Varaosamyynti


Vu Tran

Varaosat,
Varaosat

+358207810734

vu.tran@toyotaautocenter.fi

Janne Heinonen

Varaosat,
Varaosat

+358207810733

janne.heinonen@toyotaautocenter.fi

Ari Paananen

Varaosat,
Varaosat

+358207810732

ari.paananen@toyotaautocenter.fi

Pasi Lahtinen

Huoltoneuvoja / Varaosat,
Varaosat / Huolto

+358207810731

pasi.lahtinen@toyotaautocenter.fi

Hallinto


Satu Helin

Autosihteeri,
Hallinto

+358207810747

satu.helin@toyotaautocenter.fi

Anneli Raita

Autosihteeri,
Hallinto

+358207810745

anneli.raita@toyotaautocenter.fi

Seija Terho-Stjernvall

Business Controller,
Hallinto

+358207810744

seija.terho-stjernvall@toyotaautocenter.fi

Tiina Tanninen

Markkinointiassistentti,
Hallinto

tiina.tanninen@toyotaautocenter.fi

Taru Kataja-aho

Infopiste,
Hallinto

+358207810700

taru.kataja-aho@toyotaautocenter.fi

Pauliine Tähti

Kirjanpitäjä,
Hallinto

+358207810703

pauliine.tahti@toyotaautocenter.fi

Maria Ala-Nissilä

,
Hallinto

maria.ala-nissila@toyotaautocenter.fi